z ostatniej chwili
UWAGA !!! Od 1 paździenika zmiana godzin pracy urzędu, PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA 7:30 - 15:30, CZWARTEK 10:00 - 18:00, PIĄTEK 7:00 - 15:00 W związku ze zmianą godzin otwarcia Urzędu zmianie ulegają godziny funkcjonowania KASY URZĘDU: WTOREK 8.00-12.00, ŚRODA 13.00-15.00, CZWARTEK 10.00-14.00
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności

Turniej „Orlika” o puchar Premiera Donalda Tuska – eliminacje w Mszanie Górnej.

22/09/2010, dodał: Maciej Liberda czytano: 2453 razy

W dniach 14,15 i 17 września na boisku „Orlik” przy ZPO w Mszanie Górnej rozegrano turniej na poziomie „Orlika” w ramach ogólnopolskich eliminacji : „O Puchar Premiera Donalda Tuska”.

W turnieju wzięły udział drużyny zgłoszone przez szkoły oraz Uczniowskie Kluby Sportowe z terenu gminy Mszana Dolna. Łącznie ponad sto dziewcząt i chłopców rywalizował w 2 kategoriach wiekowych : 10-11 oraz 12-13 lat.
Awans do kolejnego etapu otrzymywała tylko drużyna zwycięska z poszczególnych kategorii.
W kategorii dziewcząt 10 – 11 lat zwyciężyła drużyna UKS ,,Oset” Łostówka, II miejsce wywalczyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubomierzu, III miejsce zaś zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mszanie Górnej obydwie pod okiem p. Mateusza Sławeckiego.
W kategorii chłopców 10 – 11 lat awans i I miejsce w turnieju wywalczyli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie Górnej, pokonując drugą drużynę zawodów - UKS ,,Oset” Łostówka, III miejsce zajęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubomierzu, a na miejscu IV uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mszanie Górnej.
Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt UKS ,,Oset” Łostówka:
Myszogląd Angelika, Mysza Aleksandra, Szczypka Karolina, Złydaszyk Agata, Chorągwicka Katarzyna, Jackowiec Łucja, Myszogląd Daria, Myszogląd Marzena, Wadyl Iwona, Więckowska Oliwia. Opiekun : Maciej Potaczek

Skład zwycięskiej drużyny chłopców Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie Górnej: Aksamit Dawid, Baran Konrad, Dudzik Karol, Filipiak Jan, Kołodziejczyk Radosław, Krzysztof Szymon, Słoński Tomasz, Wacławik Daniel. Opiekun: Katarzyna Gucia.
Kolejne turnieje rozegrane na boisku przy ZPO w Mszanie Górnej to mecze w grupie starszej 12 – 13 lat.
W kategorii dziewcząt zwyciężyła podobnie jak w młodszej grupie, drużyna UKS ,,Oset” Łostówka, II miejsce zajęły dziewczyny ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubomierzu, a na miejscu III uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mszanie Górnej.
W kategorii chłopców zacięty bój o awans wygrała drużyna z ZPO w Mszanie Górnej, pokonując „team” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubomierzu, III miejsce zajął UKS „Gorce” z Raby Niżnej, miejsce IV z kolei zajęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Łętowem, miejsca V i VI odpowiednio Szkoła Podstawowa nr 2 w Mszanie Górnej i ZPO z Kasiny Wielkiej.

Chorągwicka Aneta, Dudzik Joanna, Dudzik Klaudia, Jackowiec Marcelina, Łabuz Paulina, Malec Monika, Ogiela Katarzyna,Węglarz Joanna. Opiekun: Maciej Potaczek

Skład zwycięskiej drużyny chłopców ZPO w Mszanie Górnej:
Krzysztof Jan, Pajdzik Konrad, Mysza Michał, Zoń Przemysław, Grzędziak Kamil, Kępa Miłosz, Kowalczyk Kamil.

Organizatorem turnieju był pan Leszek Kamiński.
Sędziami turnieju byli: p. Leszek Filipiak i p. Ireneusz Nalepa.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki z logo turnieju oraz każdy zespół dyplom. Na ceremonii zakończenia był obecny Wójt Gminy Mszana Dolna Tadeusz Patalita, który osobiście gratulował biorącym udział w turnieju piłkarzom i piłkarkom.