z ostatniej chwili
W dniu 18 czerwca 2024 r. biuro ewidencji ludności czynne w godzinach od 7:00 do godziny 11:00. Skrócenie czasu pracy spowodowane jest przyczynami technicznymi. Uprzejmie informuję, że od dnia 13 czerwca 2024 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejCyberbezpiecznyWybory uzupełniającetransmisjadostępnośćOtwórz się na pomocProfilaktyka jodowaStrategia terytorialnawyposazeniekoronawirusstudiumrodoJak zatwić sprawęOgłoszenia WójtaProgram Czyste PowietrzeDziedzictwoCała naprzód IIPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteocyfrowa gminaremont kwateryJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzadkanalizacjadeklaracjaDostępnośc aplikacjiinformacje-do-banerow/datacje-z-budzetu-panstwasdsUrząd statystycznyBudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Raba Niżna - etap IIIjakości powietrzaEkointerwencja

Akademia Piłkarska Bonito


Akademia zrzesza ok. 200 młodych piłkarzy w wieku 4 -11 lat trenujących na co dzień w 11 grupach szkoleniowych (8 kategorii wiekowych).

Największa cześć dzieci pochodzi z Gminy oraz Miasta Mszana Dolna. Swój talent w ramach Akademii rozwijają także dzieci w Rabki Zdroju, Węglówki i Niedźwiedzia. Dzięki temu możliwy jest podział na kategorie wiekowe, w których poziom treningu dostosowany jest do wieku dziecka. Zawodnicy Akademii rozgrywają szereg meczów kontrolnych, biorą udział w licznych turniejach. W 2017 roku drużyny Akademii wzięły udział w międzynarodowych turniejach w Anglii, Austrii, Słowacji i Czechach.

Filozofia szkolenia Akademii zakłada harmonijny rozwój zawodnika oraz wsparcie rodziców zawodników w procesie wychowania. Założenia te realizowane są poprzez systematyczne treningi piłkarskie, udział w licznych turniejach i grach kontrolnych. Nie wywiera się tutaj zbędnej presji na wynik, dlatego w relacjach nie umieszcza się wyników spotkań lecz same zdjęcia.

Kontakt: budujemysukces@gmail.com