z ostatniej chwili
W dniu 18 czerwca 2024 r. biuro ewidencji ludności czynne w godzinach od 7:00 do godziny 11:00. Skrócenie czasu pracy spowodowane jest przyczynami technicznymi. Uprzejmie informuję, że od dnia 13 czerwca 2024 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejCyberbezpiecznyWybory uzupełniającetransmisjadostępnośćOtwórz się na pomocProfilaktyka jodowaStrategia terytorialnawyposazeniekoronawirusstudiumrodoJak zatwić sprawęOgłoszenia WójtaProgram Czyste PowietrzeDziedzictwoCała naprzód IIPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteocyfrowa gminaremont kwateryJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzadkanalizacjadeklaracjaDostępnośc aplikacjiinformacje-do-banerow/datacje-z-budzetu-panstwasdsUrząd statystycznyBudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Raba Niżna - etap IIIjakości powietrzaEkointerwencja

Biuro Obsługi Klienta


 

Drodzy Mieszkańcy
Urząd Gminy Mszana Dolna zgodnie z założeniami projektu "Nowoczesna i przyjazna dla obywatela gmina" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki przygotował opisy najczęściej świadczonych w urzędzie usług - spraw które Państwo załatwiacie w Urzędzie i udostępnia je w postaci tzw. Kart Usług.

 

Karty Usług zawierają takie informacje jak: nazwa usługi, podstawa prawna, wykaz potrzebnych dokumentów, wysokość opłat, numer pokoju, w którym można załatwić daną sprawę, czas realizacji sprawy, a także tryb odwoławczy.

 

Karty oraz druki wniosków można pobrać w formie elektronicznej na stronie urzędu www.mszana.pl w zakładce e- Urząd, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz w formie papierowej w Biurze Obsługi Klienta, które mieści się na parterze budynku Urzędu Gminy Mszana Dolna.
Biuro Obsługi Klienta jest czynne codziennie od 7.30 do 15.30.

 

Do zadań Biura Obsługi Klienta należy:
• udzielanie informacji o sposobie załatwienia sprawy klientom zgłaszającym się do Urzędu,
• udostępnianie kart informacyjnych, wzorów wniosków i formularzy,
• przyjmowanie dokumentów składanych przez klientów,
• rejestracja przyjętych spraw,
• udostępnianie do przeglądania przez klientów aktów prawnych ( Dzienników Ustaw, Monitorów Polskich, Dzienników Urzędowych Województwa Małopolskiego).

 

Informacje na niniejszej stronie będą sukcesywnie uzupełniane. Tym niemniej jeśli jakiegoś formularza nie ma lub jest nieczytelny prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie.

 

WSZELKIE PYTANIA I UWAGI PROSIMY KIEROWAĆ POD NUMEREM TEL: 183310009 ORAZ

NA ADRES MAILOWY: bok@mszana.pl