z ostatniej chwili
W dniu 18 czerwca 2024 r. biuro ewidencji ludności czynne w godzinach od 7:00 do godziny 11:00. Skrócenie czasu pracy spowodowane jest przyczynami technicznymi. Uprzejmie informuję, że od dnia 13 czerwca 2024 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejCyberbezpiecznyWybory uzupełniającetransmisjadostępnośćOtwórz się na pomocProfilaktyka jodowaStrategia terytorialnawyposazeniekoronawirusstudiumrodoJak zatwić sprawęOgłoszenia WójtaProgram Czyste PowietrzeDziedzictwoCała naprzód IIPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteocyfrowa gminaremont kwateryJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzadkanalizacjadeklaracjaDostępnośc aplikacjiinformacje-do-banerow/datacje-z-budzetu-panstwasdsUrząd statystycznyBudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Raba Niżna - etap IIIjakości powietrzaEkointerwencja

Wójt Gminy


Data i miejsce urodzenia: 18.12.1983, Nowy Targ

Miejsce zamieszkania: Kasina Wielka

Wykształcenie: wyższe

Rodzina: Żona Justyna, dzieci Blanka, Zuzanna, Jakub

Funkcje społeczne:
- Prezes Ludowego Klubu Sportowego “Śnieżnica” (do 18.05.2024)
- Prezes Stowarzyszenia “KOALA”
- Członek  Rady Sołeckiej
- Wolontariusz Stowarzyszenia “Kierunek Przyszłość”

Zainteresowania: sport, muzyka, kino, gry planszowe, działalność społeczna

Absolwent Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej  Wydział Informatyki. Pracę zawodową rozpoczął w 2004 roku na stanowisku grafik.

W 2010 otworzył własną działalność gospodarczą INTERNETSYSTEM – Mirosław Cichorz, która świadczyła usługi z zakresu obsługi informatycznej oraz graficznej firm. Od 2007 roku członek Stowarzyszenia LAMA z Mszany Dolnej.

W 2019 założył Stowarzyszenie KOALA, którego został prezesem. Stowarzyszenie to zainicjowało wspólne ozdabianie choinki na  rynku w Kasinie Wielkiej. Inicjatywa przerodziła się już w miejscową tradycję, która co roku jednoczy kasinian.

W październiku 2023 roku, wspólnie z grupą zapaleńców, reaktywował działalność Ludowego Klubu Sportowego „Śnieżnica”, w którym objął  funkcję Prezesa Zarządu.

Od 2018 roku członek Rady Sołeckiej.

W jego pracy społecznej flagowym projektem są „Śmieciołapy – śmieci do kosza, nie do lasu” – kampania, która w swojej prostocie skutecznie łączy dbanie o środowisko i edukację proekologiczną.

https://www.facebook.com/miroslaw.cichorz/