z ostatniej chwili
UWAGA !!! Od 1 paździenika zmiana godzin pracy urzędu, PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA 7:30 - 15:30, CZWARTEK 10:00 - 18:00, PIĄTEK 7:00 - 15:00 W związku ze zmianą godzin otwarcia Urzędu zmianie ulegają godziny funkcjonowania KASY URZĘDU: WTOREK 8.00-12.00, ŚRODA 13.00-15.00, CZWARTEK 10.00-14.00
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności

NARYBEK MGKS MSZANKA TRIUMFUJE

28/05/2012, dodał: Maciej Liberda czytano: 1673 razy

Na Miejskiej Hali Sportowej przy ZSM nr 1 w Mszanie Dolnej 27.05.2012r odbył się Pierwszy Młodzieżowy Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez MGKS "Mszanka" Mszana Dolna.

W zawodach wzięły udział drużyny : Gimnazjum Laskowa, Zespół Szkół Techniczno Informatycznych w Mszanie Dolnej oraz Kadeci MGKS "Mszanka" Mszana Dolna. W meczu otwarcia Młodzi siatkarze MGKS "Mszanka" pod czujnym okiem swojego opiekuna Łukasza Dobrowolskiego wygrali 3:0 z Gimnazjum Laskowa. Podopieczni Tomasza Zawady momentami nawiązywali walkę, jednak ataki zawodników „Mszanki” odebrały nadzieje przyjezdnym na zwycięstwo. W drugim meczu turnieju Gimnazjum w Laskowej musiało uznać wyższość nieco starszych kolegów z ZSTI w Mszanie Dolnej, którzy to zwyciężyli 3:0. Ostatni mecz turniejowy pomiędzy licealistami z ZSTI w Mszanie Dolnej, a kadetami MGKS "Mszanka" Mszana Dolna, był swoistym finałem całych rozgrywek. Jak na finał przystało był to mecz pełen zwrotów akcji i po czterech setach spotkania na tablicy wyników widniał wynik 2:2, zatem o zwycięstwie musiał zadecydować set piąty czyli tie break. W tym ostatnim secie po licznych i długich wymianach piłki, ostatecznie zwycięstwo przypadło Gimnazjalistom-Kadetom MGKS "Mszanka" Mszana Dolna 15:11. Zwycięstwo tych młodych siatkarzy "Mszanki" to zwieńczenie bardzo długiej i ciężkiej pracy opiekuna tej drużyny p. Łukasza Dobrowolskiego. Współpracę tych młodych siatkarzy ze swoim opiekunem można zapisać prostym wzorem: Zaangażowanie + zapał młodych ludzi + miłość do siatkówki + ciężki trening = sukces.