z ostatniej chwili
UWAGA !!! Od 1 paździenika zmiana godzin pracy urzędu, PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA 7:30 - 15:30, CZWARTEK 10:00 - 18:00, PIĄTEK 7:00 - 15:00 W związku ze zmianą godzin otwarcia Urzędu zmianie ulegają godziny funkcjonowania KASY URZĘDU: WTOREK 8.00-12.00, ŚRODA 13.00-15.00, CZWARTEK 10.00-14.00
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności

Remisy, które cieszą

04/05/2012, dodał: Magda Polańska czytano: 1388 razy

Zawodnicy Ostrej rozegrali 4 mecze. Bilans jest korzystny, ponieważ odnieśli 1 zwycięstwo i 3 remisy.

Najpierw trampkarze w zaległym meczu zwyciężyli z KS Tymbark 4:2 i zrównali się punktowo z wiceliderem. W drugim swoim meczu podejmowali u siebie wicelidera i uzyskali remis 1:1. Naszych piłkarzy trzeba pochwalić za to, że nie wystraszyli się Jaworzanki i pomimo, że to goście wcześniej uzyskali bramkę, to prowadzili otwartą grę i swoją nieustępliwością doprowadzili do remisu.
Również seniorzy rozegrali 2 mecze. Najpierw remis ze Śnieżnicą 1:1. Zespół z Kasiny po przypadkowym faulu w polu karnym objął prowadzenie w pierwszej połowie. Ale piłkarze Ostrej walczyli do końca i doprowadzili do remisu. W drugim meczu seniorzy grali z Tymbarkiem. Uzyskany remis 2:2 daje poczucie niedosytu, bo to piłkarze Ostrej prowadzili do 90 minuty. Remisy cieszą podwójnie, bo to punkty zdobyte z niewygodnymi rywalami - ponadto zdobyte w meczach wyjazdowych. Piłkarzy Ostrej należy pochwalić
za otwartą, dojrzałą grę oraz wolę walki do ostatniego gwizdka sędziego. Należą się również słowa podziękowania sędziom, którzy stworzyli dobre widowisko nie, pozwalając na nieczystą grę.

Treningi i wyjazdy zawodników OSTREJ możliwe były dzięki wsparciu finansowemu Gminy Mszana Dolna uzyskanemu w drodze dotacji.